KAYIT KABUL

SAĞLIK ODASI

Öğrencilerimize her türlü kaza ve yaralanma durumlarında ya da rahatsızlanmaları halinde gerekli müdahale bu odada uygulanmaktadır. Çocuklarımızın yaşlarına yönelik yapılması gereken aşıları, takibi gereken ilaç ve benzeri unsurlar alanında deneyimli hemşiremiz tarafından sağlık odasında takip edilmektedir. Sağlık konusunda öğrencilerimizin daha bilinçli hale gelmesi, ilkyardım teknikleri, sağlıklı bir yaşam için alınması gereken önlemler gibi konular yine hemşiremizce periyodik zamanlarda öğrencilerimize aktarılmaktadır.

YEMEKHANE

Uzman kişilerce hazırlanan yemek listeleri çocukların ihtiyaç duydukları temel besinleri alabilecekleri, bünyelerine yetecek enerjiyi sağlayabilecekleri mevsimine uygun besin değeri yüksek ürünlerden seçilerek hijyenik bir ortamda hazırlanarak sağlıklı bir şekilde öğrencilerimize sunulmaktadır. Yemek listeleri her ay öğrencilerimizle birlikte velilerimize gönderilmekte ve web sayfamızda duyurulmaktadır. Öğrencilerimiz yemekhanemizde kendi sınıfları için ayrılmış olan masalarda öğretmenleri nezaretinde yemeklerini yemektedir

ATABEY STORE

Yenilikçi eğitim anlayışını okul kıyafetlerine ve malzemelerine de yansıtıyor. Ege Atabey Okullarınn logosunu taşıyan ve ülkemizin seçkin eğitim kurumları için çalışan firmalar tarafından üretilen yeni kıyafetlerimiz hem okulda hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Öğrencilerimize ve velilerimize daha geniş ve ferah bir alanda hizmet verebilmek amacıyla kurulan Atabey Store’da okul kıyafetleri, spor malzemeleri gibi eğitim gereksinmeleri karşılanmaktadır.

KANTİN

Özel Ege Atabey Okulları olarak sağlıklı nesiller yetiştirmeyi ilke ediniyoruz. Atabey ailesinde sağlıklı büyüyor,Kantinimizde paketli ürün kullanmıyoruz .

Güç,Başarı ve Kalite ? Gerçekten muazzam bir okul ? 
En çok sevdiğim özelliği küçük yaşta yüksek özgüven kazandırmaları 
Tebrikler..

Mehmet Ali Coşkun

Yine başarılı bir yıl sonu etkinlikleri..özel Ege Atabey teşekkürler

Elvan Buzkan

öğretmenlerimizin hepsi tek tek basarili çocukları çok güzel motive ediyorlar herkesi ellerine yüreğine saglik

Elmas Karabay
Phone: 0256 213 00 03
Mimar Sinan Mah. Turgut Özal Bulvarı
Kubilay Caddesi No:10 Efeler / AYDIN

Okulunuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum
TEŞEKKÜR EDERİZ
Okulunuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum