DANS SALONU

Dans odası, öğrencilerimizin alanında uzman dans eğitmenimiz eşliğinde etkinlik ve çalışmalarını gerçekleştirdikleri özel bir sınıftır. Dans etkinlik saatinde öğrencilerimiz dans odasına gelerek eğitmenleri eşliğinde çalışmalarını sürdürmektedirler.

MÜZİK DERSLİĞİ

Çocuğun gelişimde çok önemli yer tutan müzik eğitimi, özel olarak hazırlanmış müzik sınıfında alanında deneyimli öğretmenleri tarafından verilmektedir. Müzik sınıfında öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kullanmalarını sağlamak üzere bir çok enstrüman bulunmaktadır.

ORKESTRA DERSLİĞİ

Akademik başarının tek başına yeterli olmadığının bilincinde olan okulumuz, müzikal anlamda çocuklarımızın farklı çalışmalar yapabilmesine olanak sağlamak adına müzik studyosunu kullanıma sunmuştur.

GÖRSEL SANATLAR DERSLİĞİ

Çocuklarımızın sanatsal yönlerini keşfetmek ve geliştirmek, duygusal kimlik ve becerilerini arttırmak, sosyal yaşamda özgüvenli, yeteneklerinin farkında olan, üreten, özgür düşünen, düşündüklerini yaşama aktarabilen bireyler yetiştirmek için çok önem arz eden sanat derslerimiz görsel sanatlar atölyesinde yapılmaktadır.

Güç,Başarı ve Kalite ? Gerçekten muazzam bir okul ? 
En çok sevdiğim özelliği küçük yaşta yüksek özgüven kazandırmaları 
Tebrikler..

Mehmet Ali Coşkun

Yine başarılı bir yıl sonu etkinlikleri..özel Ege Atabey teşekkürler

Elvan Buzkan

öğretmenlerimizin hepsi tek tek basarili çocukları çok güzel motive ediyorlar herkesi ellerine yüreğine saglik

Elmas Karabay
Phone: 0256 213 00 03
Mimar Sinan Mah. Turgut Özal Bulvarı
Kubilay Caddesi No:10 Efeler / AYDIN

Okulunuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum
TEŞEKKÜR EDERİZ
Okulunuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum