KAPALI SPOR SALONU

Beden Eğitimi derslerinin yanı sıra voleybol, basketbol ve diğer spor etkinlikleri spor salonumuzda sağlıklı bir şekilde yürütülmektedir. Kız ve erkek soyunma odaları öğrencilerimizin rahat bir şekilde giyinmelerine olanak sağlamakta, ısıtma ve soğutma sistemleri, tribünler, öğretmen odası ile de rahat bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Tüm sportif aktiviteler ve dersler branş öğretmenlerimiz rehberliğinde spor salonunda uygulanmaktadır.

CİMNASTİK SALONU

Öğrencilerimizin bedensel gelişimlerinde oldukça faydalı bir branş olan cimnastik derslerimiz modern aletlerle bu geniş ve ferah salonumuzda yürütülmektedir.

YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU

Kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzumuzda yüzme derslerimiz uzman öğretmen ve cankurtaran eşliğinde yürütülmektedir.Havuz suyu sıcaklığı sürekli 28 derecede tutulmakta ve bakımı günlük olarak uzman havuz operatörümüz tarafından yapılmaktadır.

BASKETBOL VE VOLEYBOL SAHASI

Öğrencilerimiz güzel havalarda beden eğitimi derslerini açık sahalarımızda yapmaktadır.

FUTBOL SAHASI

Standartlara uygun halı sahamızda futbol takımımız antrenmanlarını yapmakta,diğer öğrencilerimiz güzel havalarda beden eğitimi derslerini işlemektedir.

MASA TENİSİ SALONU

Öğrencilerimiz müsabakalara hazırlanırken bu salonu kullanmaktadır.Ayrıca teneffüslerde de salonumuz öğrencilerin kullanımına açık olup keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

OKÇULUK SALONU

Okul takımımızın antrenmanları ve okçuluk kulüp çalışmalarımız alanında uzman öğretmenimiz eşliğinde bu salonda gerçekleşmektedir.

Güç,Başarı ve Kalite ? Gerçekten muazzam bir okul ? 
En çok sevdiğim özelliği küçük yaşta yüksek özgüven kazandırmaları 
Tebrikler..

Mehmet Ali Coşkun

Yine başarılı bir yıl sonu etkinlikleri..özel Ege Atabey teşekkürler

Elvan Buzkan

öğretmenlerimizin hepsi tek tek basarili çocukları çok güzel motive ediyorlar herkesi ellerine yüreğine saglik

Elmas Karabay
Phone: 0256 213 00 03
Mimar Sinan Mah. Turgut Özal Bulvarı
Kubilay Caddesi No:10 Efeler / AYDIN

Okulunuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum
TEŞEKKÜR EDERİZ
Okulunuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum