MODERN SINIFLARIMIZ

Öğrencilerimizin en fazla zaman geçirdiği, eğitim ve öğretimin birebir yapıldığı ve öğrenmenin en fazla gerçekleştiği yerler olan sınıflarımız, en fazla verim alınacak şekilde düzenlenmiştir. Rahat bir çalışma ortamı sağlayan klimalı sınıflarımızda kontenjan sınırı en fazla 24 öğrencidir.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM DERSLİĞİ

Okulumuzda bulunan bilişim teknolojileri laboratuarımızda 24 saat internet bağlantısı olan 1 öğretmen 24 öğrenci bilgisayarı olmak üzere toplam 25 bilgisayar bulunmaktadır.  Bilgisayarlarımız bilişim teknolojileri dersinin yanında diğer derslerde de kullanılabilinmektedir. Laboratuarımız derslerin dışında araştırma ve ödevler için de öğrencilerimizin kullanımına sunulmaktadır .

FEN VE TEKNOLOJİ DERSLİĞİ

Çağın tüm olanaklarını kullandığımız okulumuzda ders konuları fen materyalleri ile donatılmış laboratuarımızda yapılmaktadır. Öğrenci kazanımları, öğrenci merkezli, öğretmen ve öğrencilerin birlikte aktif olduğu, öğrencinin bilgiye kendisinin ulaşabildiği bilimsel öğrenim sürecini gerçekleştirmeyi ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren fen ve teknoloji öğretmenlerimiz öğrencilerimizi bilimsel proje çalışmalarına yönlendirmekte ve bu çalışmalara katılmaları için teşvik etmekteyiz.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI DERSLİĞİ

Öğrencilerimiz zeka gelişiminde çok faydası olan ve sürekli yenilenen oyunları uzman öğretmen nezaretinde oynayarak güzel vakit geçirirler.

SATRANÇ DERSLİĞİ

Öğrencilerimiz zeka gelişiminde çok faydası olan ve sürekli yenilenen oyunları uzman öğretmen nezaretinde oynayarak güzel vakit geçirirler.

OKUL KÜTÜPHANESİ

Tüm öğrencilerimizin her an kullanabileceği, bir çok alanda yayınların ve kitapların bulunduğu kütüphanemiz okulumuzun en güzide mekanlarındandır. Öğrencilerimiz kütüphanedeki kitaplardan faydalanabilmenin yanında boş zamanlarında ders çalışma ortamı olarak da kullanabilmektedirler.

KONFERANS SALONU

350 kişi kapasiteli ve son sistem ses,ışık teçhizatlarının bulunduğu konferans salonumuz toplantılarda,resmi törenlerde ve yılsonu gecelerinde hizmet vermektedir.

Güç,Başarı ve Kalite ? Gerçekten muazzam bir okul ? 
En çok sevdiğim özelliği küçük yaşta yüksek özgüven kazandırmaları 
Tebrikler..

Mehmet Ali Coşkun

Yine başarılı bir yıl sonu etkinlikleri..özel Ege Atabey teşekkürler

Elvan Buzkan

öğretmenlerimizin hepsi tek tek basarili çocukları çok güzel motive ediyorlar herkesi ellerine yüreğine saglik

Elmas Karabay
Phone: 0256 213 00 03
Mimar Sinan Mah. Turgut Özal Bulvarı
Kubilay Caddesi No:10 Efeler / AYDIN

Okulunuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum
TEŞEKKÜR EDERİZ
Okulunuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum